ILLUMINATI.CA                                 & JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ

Zpěvačka Jana URIEL Kratochvílová s opravdu unikátním hlasem a světově naprosto originálním projevem, textařka a skladataleka hitu jako V stínu kapradiny, Trajler BX 60, o které se které se píše v českých médiích hlavně v souvislosti co kde a jak odpoví nebo v jakém kostýmu vystoupí a čím zase šokuje! To podstatné podle nás i fanoušků je, že koncertuje a že má stále nové a nové skladby a CD. Svým spontánním projevem, kostýmy i líčením předbíhá suverénně a neustále tuto dobu. Spolu s bytostně přirozenou dynamickou spontánní přirozenou kulturou, mimikou smyslem pro humor, zájmem o mystiku a filosofii přitahuje zájem publika u nás, v Anglii, Irsku, Evropě i Japonsku a dělá nespočet rozhovorů pro světový tisk, rádia a televizní stanice i pro stále ještě nezávislý internet !

Quantum Rebel Rocková kapela ILLUMINATI.CA s Janou URIEL Kratochvílovou vám zahrají hudební program "Rock Mayhem" z jejich posledního alba "RubyRose Mayhem".  Vedle zbrusu nových songů z nového alba nebudou samozřejmě chybět ani takové super hity jako např. Publikum tvé jsem já, V stínu kapradiny či Copánky. Koncert obsahuje převážne rockově laděné skladby, melodické a velmi rytmické groove songs.

ILLUMINATI.CA & Jana URIEL Kratochvílová je pro všechny fanoušky symbolem a zárukou super dynamického rocku, s energetickými mocnými vodopády vibrací a naprosto unikátní a bravurní pódiovou show! Rozhodně si nenechte ujít tuto udalost Rocku!!! Poprvé na Slezskoostravském hradě a hudebním festivalu SORFEST 2021.

Jana URIEL Kratochvílová - vocals

Jiří GEORGE Hrubeš - drums

Pavel THORN Trnavský - keyboard

David ROBERT Pavlík - guitar

Jan POKY Pokorný - bass guitar