ANIMAL ROCK

Kapela vznikla v létě roku 2014 v tříčlenné sestavě.
V únoru 2015 bylo v natočeno ve studiu DIGAZ RECORDING STUDIO v Karviné čtyřtrackové EP s názvem PROMO EP 2015, které obsahuje skladby Armáda Andělů, Houbař, Démon a Snad. EP bylo pojato jako digitální release a je volně ke stažení na Bandzone.cz profilu kapely bandzone.cz/animalrock. Po zveřejnění EP začíná živé hraní. V červenci kapelu opouští původní baskytarista Boris a je nahrazen Bohdanem.
Na průlomu listopadu a prosince opět v Karviné natočili nový singl Slepá kolej. Koncem roku Bohdan opouští kapelu.
Začátkem roku 2016 doplňuje sestavu v pořadí již třetí basák Pagi. S Pagim byla přetočena basa v singlu Slepá kolej a singl byl zveřejněn s nově nahranou baskytarou. V roce 2016 bylo odehráno několik zajímavých koncertů a kapela poprvé sbírá zkušenosti v Českém rozhlase Ostrava a v Rádiu Čas Rock. K závěru roku kapelu opět opouští baskytarista Pagi.
Rok 2017 začíná příchodem již čtvrtého basáka Pavla a nedlouho poté z kapely odchází po vzájemné dohodě bubeník a zakládající člen Kendy. Vzápětí je nahrazen zkušeným bubeníkem Dannym a v kapele zůstává jediný původní člen Hans. V září 2018 z Českého Těšína, přichází nová posila David Tabor, který je na postu kytary.