KRUCIPÜSK 

Milý milovníci hutných kytarových riffů a nesmrtelných groovů.
Krucipüsk Vás v průběhu podzimu 2019 navštíví s koncertním programem složeným z nezapomenutelných hitů, jako je Druide, Láska je kurva, Cesta, La Muerte, Ahoj, Krucipüsk, Sine Amore Nihil, Máme se atd., doplněných o nové písně ZABIL JSEM ROBOTA a COUNTRY HELL, které jste již mohli slyšet na letních festivalech, z připravovaného 12. studiového alba, spatřící slunce světa 1.11.2019 na CD+LP pod názvem "COUNTRY HELL" a ke kterému vyráží od 8.11. do 28.12.2019 na stejnojmenné tour po Čechách, podporované masivní kampaní našeho mediálního partnera Rádia Beat, okořeněné žesťovým triem (někdy i sextetem) z libereckého B-O bandu, pod vedením Máry Ottla.
Nástrojové obsazení tedy bude:
Tomáš Hajíček- voc.
Tomáš Hajíček jr.-drums
Peter Boška-guitar
Pepa Křeček-bass
Trubka-křídlovka
Pozoun-trombon
Baryton nebo tenor saxofon
Jak je vidno a nakonec bude i slyšno, Krucipüsk se neflákají , jenžto "práce šlechtí", a oni tento "Klasikův" slogan bezesporu ctí.
V roce 2020 tomu bude, jářku, 30 let co tato hudební skupina, pod vedením zakladatele, skladatele, textaře, zpěváka, herce, zkrátka umělce Tomáše Hajíčka, začala poletovat po českých, ale i evropských podiích, a plnit všechny smysly posluchačů svým "jazzaerobigovým štýlkem". Za tu dobu se nesmazatelně vryla do životů, snů a duší desetitisíců věrných fanynek, fanoušů a dětského publika nevyjímaje. Aby se toto výročí řádně oslavilo, tak se v roce 2021 můžete těšit na jedinečné vystoupení v rámci festivalu SORFEST 2021.
Co dodat závěrem ? Krucipüsk, toť kapela, jenž svým vytříbeným vkusem pro rytmiku a harmonii,
nenechá jeden úd v klidu